Wedstrijdschema
laat schema zien voor

7 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes C1 19299 Nijmegen MC1 10:00 10:45 ABN AMRO(veld 1)  info Ja
Fluiten: Rudolf Broekhuizen (Trimmers) en Jan Willem Schuit
Meisjes C14 23186 HC Ares MC6 10:15 11:00 Furness(veld 6)  info Ja
Fluiten: Emma de Jonge (Meisjes A4) en Sanne de Vries (Meisjes A4)
svp hoekvlaggen plaatsen
Meisjes C8 13408 Zutphen MC4 10:45 11:30 Stern(veld 7)  info Ja
Fluiten: Hilde Hekkers (Meisjes A4) en Lisa Bos (Meisjes A4)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes B1 19394 Pinoké MB1 11:30 12:30 ABN AMRO(veld 1)  info Ja
Bondsscheidsrechters
Jongens B1 19336 Almeerse HC JB1 12:00 12:30 Dommerholt(veld 2)  info Ja
Fluiten: Jorrit Maakal en Bob Koning
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes C13 13305 Meppel MC5 12:30 13:00 Stern(veld 7)  info Ja
Fluiten: Maaike Lenderink (Meisjes A3) en Merle Ramaker (Meisjes A3)
Meisjes A4 16333 Meppel MA1 13:15 14:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Nico van Maanen (Trimmers) en Cees Timmer
Meisjes C10 13531 DHV MC6 13:30 14:00 Furness(veld 6)  info Ja
Fluiten: Rosa Bouw (Meisjes A7) en Eva Baptist (Meisjes A7)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes A1 19349 Hockey Club Naarden MA1 13:15 14:15 ABN AMRO(veld 1)  info Ja
Bond
Meisjes A2 13403 DHV MA1 13:15 14:15 Dommerholt(veld 2)  info Ja
Fluiten: Kees Borstlap en Frederik van de Werken (Veteranen HC)
Jongens C2 13490 THCC de Kromhouters JC1 13:45 14:15 Ewepo(veld 5)  info Ja
Fluiten: Clemens Roffel (Jongens A3) en Pieter Kranenborg (Jongens A3)
Jongens C3 13510 WMHC JC3 13:45 14:30 Stern(veld 7)  info Ja
Fluiten: Gert-Jan Jansen (Trimmers) en Stijn Kammelar (Jongens A3)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Jongens B2 13522 Nijmegen JB2 14:45 15:30 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Arjan Berkhof (Veteranen HE) en Jurriaan Meppelink (Veteranen HE)
Jongens B4 13433 MHC De Mezen JB2 14:45 15:30 Furness(veld 6)  info Ja
Fluiten: Jaap Vos (Veteranen HE) en Koos Reumer (Veteranen HE)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes A7 13485 De Meeuwen MA1 15:20 16:00 Stern(veld 7)  info Ja
Fluiten: Joke Rosingh-Fuhri Snethlage (Veterinnen DB) en Alice Nieboer (Veterinnen DB)
svp hoekvlaggen opruimen
Meisjes B2 13300 Westerduiven MB2 15:10 16:00 ABN AMRO(veld 1)  info Ja
Fluiten: Ben Bult en Otto Berkhof (Heren 1)
Meisjes B3 13458 Beuningen MB2 15:15 16:00 Dommerholt(veld 2)  info Ja
Arbitrage D2
Meisjes B10 13309 Flevoland MB3 16:30 17:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Manouk Visscher (Dames 1) en Amber van den Broek (Meisjes A1)
svp hoekvlaggen opruimen uw team is ingedeeld voor bar- en veegdienst
Meisjes B7 16340 HC Ares MB3 16:15 17:00 Furness(veld 6)  info Ja
Fluiten: Anniek Kloosterziel (Meisjes A2) en Anneloes Hobbeling (Meisjes A2)
svp hoekvlaggen opruimen
Meisjes B6 13560 HC Zwolle MB9 16:30 17:15 Ewepo(veld 5)  info Ja
Fluiten: Nina van Egmond (Meisjes A1) en Moïse Schuurman (Meisjes A1)
svp hoekvlaggen opruimen uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes B4 13566 Meppel MB1 17:00 17:45 Dommerholt(veld 2)  info Ja
Fluiten: Carlijn Hartlief (Dames 4) en Leonie Wellinga (Dames 4)
svp hoekvlaggen opruimen uw team is ingedeeld voor veegdienst
Meisjes C6 13369 HC Zwolle MC5 17:00 17:45 ABN AMRO(veld 1)  info Ja
Fluiten: Sanne-Fleur Witteveen (Meisjes A4) en Anniek Brink (Meisjes A4)
svp hoekvlaggen opruimen uw team is ingedeeld voor bar- en veegdienst
Jongens C1 19311 Nijmegen JC1 75 08:30 10:45 uit - KG Water  info Ja
Jongens A3 13286 Ommen JA1 25 09:50 11:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes C4 13455 Druten MC1 90 09:45 12:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes C12 13366 Epe MC1 30 12:00 13:00 uit - KG Zand  info Ja
Jongens C4 13503 DHV JC4 45 11:30 13:00 uit - KG Zand  info Ja
  let op gewijzigde tijd  
Meisjes C3 13373 Bemmel 800 MC3 65 11:25 13:15 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A8 13332 Epe MA2 30 12:40 13:45 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes C7 13273 MHC De Mezen MC3 45 12:15 13:45 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes C2 13331 HC Ares MC2 45 12:30 14:00 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes B5 13312 Nunspeet MB1 30 13:00 14:15 uit - KG Zand  info Ja
Jongens A1 19361 Leidse Hockey Club Roomburg JA1 0 13:15 14:15 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes B8 13474 Hockey Club Twente MB6 60 12:45 14:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes C9 21333 HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MC4 60 13:00 14:45 uit - KG Zand  info Ja
Jongens A2 13439 THCC de Kromhouters JA1 90 12:15 14:45 uit - KG Water  info Ja
Jongens B3 13355 Meppel JB1 30 13:45 15:00 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes A5 13487 MHC EDE MA4 60 14:15 16:00 uit - KG Semi  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A3 16331 Arnhem MA1 70 14:50 16:45 uit - KG Semi  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A6 13257 Lochemse Hockey Club MA1 60 15:00 16:45 uit - KG Zand  info Ja
  Tijd gew. 21-02  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B9 13560 HC Zwolle MB6 16:30 17:15 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes C5 13369 HC Zwolle MC6 17:00 17:45 uit - KG Water  info Ja

7 maart | Funkey kids

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Funkey Kids !Reservering 08:45 Gerson(veld 4)  info Nee

7 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Flamingo's !Reservering 08:45 Mc Donalds(veld 3)  info Nee
Kraanvogels !Reservering 08:45 Ewepo(veld 5)  info Nee
Lepelaars !Reservering 08:45 Ewepo(veld 5)  info Nee
Ooievaars !Reservering 08:45 Mc Donalds(veld 3)  info Nee
Pelikanen !Reservering 08:45 Furness(veld 6)  info Nee
Reigers !Reservering 08:45 Furness(veld 6)  info Nee
wedstrijdgroep !Reservering 08:45 Stern(veld 7)  info Nee
Meisjes D7 23728 HC Zwolle MD5 08:30 09:00 ABN AMRO(veld 1)  info Ja
Fluiten: Cindy Dekker (Meisjes B1) en Fleur van Eijk (Meisjes B1)
svp hoekvlaggen plaatsen
Jongens D5 23311 Flevoland JD1 08:45 09:15 Dommerholt(veld 2)  info Ja
Fluiten: Mart van der Kooi (Jongens B1) en Hugo Lokhorst (Jongens B1)
svp hoekvlaggen plaatsen
Meisjes 8D2 29680 Nunspeet M8D2 09:15 09:45 Ewepo(veld 5)  info Ja
Fluiten: Pepijn Backers (Jongens B1) en Minne van den Wall Bake (Jongens B1)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes 8D3 29688 GZG Hardenberg M8D1 09:15 09:45 Ewepo(veld 5)  info Ja
Fluiten: Marise Veurink (Meisjes B1) en Nathalie Fiechter (Meisjes B1)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes E14 26682 Kampen ME3 09:15 09:45 Furness(veld 6)  info Ja
Fluiten: Marloes van den Brink (Meisjes C8) en Sanne Pot (Meisjes C8)
Meisjes E16 26686 DHV ME7 09:15 09:45 Furness(veld 6)  info Ja
Fluiten: Janae Perret (Meisjes C8) en Femke Knoll (Meisjes C8)
Meisjes E18 26701 Nunspeet ME2 09:15 09:45 Furness(veld 6)  info Ja
Fluiten: Sanne Pot (Meisjes C8) en Louke Jonkers (Meisjes C8)
Meisjes E19 26710 Apeldoorn ME7 09:15 09:45 Furness(veld 6)  info Nee
Fluiten: Sophie van Vliet (Meisjes C13) en Nikki Ester (Meisjes C13)
Jongens 8E3 29078 HC Zwolle J8E4 09:15 09:45 Gerson(veld 4)  info Ja
Fluiten: Sare van den Berg (Meisjes B1) en Sophie Locht (Meisjes B1)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes E10 26670 Meppel ME4 09:30 10:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Fleur Beun (Meisjes C13) en Eline van Eck (Meisjes C13)
Meisjes F4 28319 HC Zwolle MF1 09:30 10:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Jongens D6 23301 MHC De Mezen JD2 09:30 10:00 Stern(veld 7)  info Ja
Fluiten: Jelle Stegeman (Jongens B1) en Wilko van Essen (Jongens B1)
svp hoekvlaggen plaatsen
Jongens E6 28792 Apeldoorn JE6 09:30 10:00 Mc Donalds(veld 3)  info Nee
Fluiten: Brechtje Schipper (Meisjes C13) en Quinty van der Schaaf (Meisjes C13)
Jongens F3 29456 Hattemse M.H.C. JF1 09:30 10:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Meisjes F2 28309 HC Epse MF2 10:15 10:45 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Jongens F4 29468 HC Zwolle JF5 10:15 10:45 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Meisjes D1 23255 THCC de Kromhouters MD1 10:15 11:00 Dommerholt(veld 2)  info Ja
Fluiten: Wim Brugts en Ben Bult
Meisjes E12 26664 HC Zwolle ME13 10:30 11:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Sanne Habers (Meisjes C7) en Merel Veldkamp (Meisjes C7)
G-Hockey !Reservering 11:00 Gerson(veld 4)  info Nee
uw team is ingedeeld voor bardienst
Jongens E9 28804 Epe MIX E1 10:30 11:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Shannon Koerhuis (Meisjes C7) en Ilse Binnendijk (Meisjes C7)
Meisjes D2 24513 Nijmegen MD2 10:45 11:15 Ewepo(veld 5)  info Ja
Fluiten: Ruth Meutgeert (Meisjes A1) en Sophie Ester (Meisjes A1)
svp hoekvlaggen plaatsen
Meisjes F7 28321 Kampen MF2 11:00 11:30 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Meisjes F8 28345 DHV MF5 11:00 11:30 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Jongens 8E2 29085 Meppel J8D1 11:45 12:15 Gerson(veld 4)  info Ja
Fluiten: Max Nadort (Jongens C2) en Simon Koopman (Jongens C2)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes D10 23737 Meppel MD4 12:00 12:30 Furness(veld 6)  info Ja
Fluiten: Bas Duijtshoff (Jongens B4) en Ebo van der Velde (Jongens B4)
Jongens D1 23290 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JD1 12:00 12:30 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Jan Willem Schuit en Jos Bodewes (Trimmers)
svp hoekvlaggen plaatsen
Meisjes D9 23762 MHC De Mezen MD4 12:15 12:45 Ewepo(veld 5)  info Ja
Fluiten: Jeremy de Kok (Jongens B4) en Nils van Stappen (Jongens B4)
Meisjes 8E1 27223 Zutphen M8E1 13:00 13:30 Gerson(veld 4)  info Ja
Fluiten: Sophia Koetsier (Meisjes C1) en Anna Visman (Meisjes C1)
Meisjes D4 24518 Zutphen MD3 15:15 15:45 Ewepo(veld 5)  info Ja
Fluiten: Fleur van Leusen (Meisjes B4) en Ella Meeuwsen (Meisjes B4)
Meisjes 8E7 27476 Meppel M8E2 15:30 16:00 Gerson(veld 4)  info Ja
Fluiten: Ilse de Roo (Meisjes C10) en Jolijn Dekker (Meisjes C10)
Meisjes D11 23792 Meppel MD3 30 08:00 09:00 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes D5 23728 HC Zwolle MD7 08:30 09:00 uit - KG Water  info Ja
Meisjes E11 26589 Ommen ME3 25 08:05 09:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes E8 26497 Ommen ME2 25 08:05 09:00 uit - KG Zand  info Ja
Jongens 8E1 28959 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward J8E1 60 07:30 09:00 uit - KG Water  info Ja
Jongens E5 28568 Nunspeet JE1 30 08:00 09:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes E20 26644 Apeldoorn ME11 45 08:15 09:30 uit - KG Semi  info Nee
Meisjes F3 28043 SMHC Salland MF1 30 08:30 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes F5 27944 Flevoland MF1 45 08:15 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Jongens F2 29499 De Meeuwen MIX F2 45 08:15 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Jongens 8E4 29078 HC Zwolle J8E3 09:15 09:45 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes 8E6 27443 GZG Hardenberg M8E1 45 08:45 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes E17 25974 Meppel ME1 30 09:00 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes E9 25983 Meppel ME3 30 09:00 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes F1 28319 HC Zwolle MF4 09:30 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes F6 27529 MHC Dalfsen MF1 20 09:10 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Jongens E7 28413 Apeldoorn JE2 45 08:45 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Jongens E8 28479 DHV JE2 45 08:45 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes 8E2 26824 HC Ares M8E2 45 09:00 10:15 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes 8D1 29627 Almelo M8D1 45 09:15 10:30 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes E15 26598 De Meeuwen ME4 45 09:15 10:30 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 8D4 29709 HC Epse M8D2 40 09:35 10:45 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 8E3 26792 Hattemse M.H.C. M8E1 20 09:55 10:45 uit - KG Zand  info Ja
  Velddeel AB  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D2 25402 Beuningen JD1 75 09:00 10:45 uit - KG Water  info Ja
Jongens F5 29468 HC Zwolle JF4 10:15 10:45 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes E13 26664 HC Zwolle ME12 10:30 11:00 uit - KG Zand  info Ja
Jongens D3 23320 DHV JD2 45 09:45 11:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes 8E5 26969 HC Ares M8E3 45 10:15 11:30 uit - KG Zand  info Ja
Jongens D4 23303 Hockey Club Twente JD2 60 10:30 12:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes D8 23765 Apeldoorn MD6 45 11:30 12:45 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes D6 24507 Voorster Hockeyclub Twello MD1 45 12:00 13:30 uit - KG Zand  info Ja
Hoofdsponsors
Adverteerders
Sponsors