Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 1 november 2014
Tijd T/U Team Tegen team
09:45 Uit Meisjes 8E4 Hockey Vereniging Zevenaar M8E3
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes C2 11650 Meppel MC1 08:15 09:00 ABN AMRO(veld 1)  info Ja
Fluiten: Else ter Haar (Meisjes A2) en Anniek Kloosterziel (Meisjes A2)
uw team is ingedeeld voor bardienst s.v.p. hoekvlaggen plaatsen
Meisjes C12 11665 HC Zwolle MC7 08:45 09:15 Dommerholt(veld 2)  info Ja
Fluiten: Nienke Broek (Meisjes A2) en Annefleur Mighout (Meisjes A2)
s.v.p. hoekvlaggen plaatsen
Meisjes C1 18734 WMHC MC1 10:00 10:45 ABN AMRO(veld 1)  info Ja
Fluiten: Wim Brugts en Jurriaan Meppelink (Veteranen HE)
Meisjes B3 11934 THCC de Kromhouters MB1 10:15 11:00 Dommerholt(veld 2)  info Ja
Fluiten Dames 1
Meisjes C9 16169 DHV MC5 11:15 12:00 Stern(veld 7)  info Ja
Fluiten: Maud Schulte (Meisjes A7) en Maxime Westerhof (Meisjes A7)
Jongens B1 18771 U.H.C.QUI VIVE JB1 12:00 12:30 ABN AMRO(veld 1)  info Ja
Fluiten: Jorrit Maakal en Bob Koning
Meisjes C13 11780 MHC De Mezen MC4 12:45 13:15 Furness(veld 6)  info Ja
Fluiten: Shannon Kinket (Meisjes A7) en Merve Melis Torun (Meisjes A7)
Meisjes C11 11747 Hockeyclubholten MC2 13:00 13:30 Stern(veld 7)  info Ja
Fluiten: Chalena Speek (Meisjes A7) en Vera Schulte (Meisjes A7)
Meisjes A1 18784 Almeerse HC MA1 13:15 14:15 ABN AMRO(veld 1)  info Ja
Bondsscheidsrechters
Meisjes A2 11883 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MA1 13:15 14:15 Dommerholt(veld 2)  info Ja
Fluiten: Nico van Maanen (Trimmers) en Jurriaan Meppelink (Veteranen HE)
Meisjes C8 11888 Nunspeet MC1 13:45 14:30 Ewepo(veld 5)  info Ja
Fluiten: Doelse de Ruiter (Meisjes A8) en Alana Aukes (Meisjes A8)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes C6 11849 HC Ares MC3 14:00 14:45 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Jeske Paulides (Meisjes A8) en Esmé Kolman (Meisjes A8)
Jongens B3 11672 Hattemse M.H.C. JB2 14:00 14:45 Furness(veld 6)  info Ja
uw team is ingedeeld voor bardienst Fluiten Heren 1
Meisjes C5 11688 MHC De Mezen MC2 14:15 15:00 Stern(veld 7)  info Ja
Fluiten: Merle Ramaker (Meisjes A3) en Yvonne Siegersma (Meisjes A3)
Meisjes A7 11962 DHV MA4 15:20 16:00 Ewepo(veld 5)  info Ja
s.v.p. hoekvlaggen opruimen en veld/dugout schoon achterlaten Fluiten D5
Meisjes B2 11775 Zutphen MB1 15:10 16:00 ABN AMRO(veld 1)  info Ja
Fluiten: Christian De Visser (Jongens B1)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes B10 11786 Epe MB2 15:45 16:15 Furness(veld 6)  info Ja
Fluiten: Dagmar Bouma (Meisjes A2) en Feliene Elbrecht (Meisjes A2)
s.v.p. hoekvlaggen opruimen en veld/dugout schoon achterlaten
Meisjes C3 11690 Arnhem MC3 15:30 16:15 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Moïse Schuurman (Meisjes A1) en Sophie van der Vegt (Meisjes A1)
s.v.p. hoekvlaggen opruimen en veld/dugout schoon achterlaten
Jongens C2 11966 Nijmegen JC3 15:45 16:15 Dommerholt(veld 2)  info Ja
Fluiten: Sophie Mensonides (Meisjes A1) en Manouk Visscher (Dames 1)
Jongens B4 11911 Nijmegen JB4 15:45 16:30 Stern(veld 7)  info Ja
Fluiten: Nina van Egmond (Meisjes A1) en Elisa Thomas (Meisjes A1)
uw team is ingedeeld voor veeg- & bardienst s.v.p. hoekvlaggen opruimen en veld/dugout schoon achterlaten
Meisjes A3 16176 Arnhem MA1 17:00 17:45 ABN AMRO(veld 1)  info Ja
Fluiten: Cees Timmer en Gert-Jan Jansen (Trimmers)
uw team is ingedeeld voor veeg- & bardienst s.v.p. hoekvlaggen opruimen en veld/dugout schoon achterlaten
Meisjes A8 11719 HC Zwolle MA6 17:10 17:45 Dommerholt(veld 2)  info Ja
uw team is ingedeeld voor veeg- & bardienst s.v.p. hoekvlaggen opruimen en veld/dugout schoon achterlaten Fluiten Dames 7
Meisjes C7 11665 HC Zwolle MC12 08:45 09:15 uit - KG Water  info Ja
Meisjes B6 11952 Hockeyclubholten MB1 45 08:00 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes C4 11770 Arnhem MC2 70 08:35 10:30 uit - KG Semi  info Ja
Jongens A2 11763 WMHC JA2 60 08:45 10:45 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes C10 11924 Flevoland MC3 45 11:00 12:15 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes B1 18808 Rotterdam MB1 0 11:30 12:30 uit - KG Water  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Jongens B2 11967 Almelo JB1 45 11:00 12:30 uit - KG Semi  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Jongens C4 11822 Kampen JC1 30 11:15 12:30 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B4 11935 M.H.C. Oosterbeek MB1 60 12:00 13:45 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes C14 11907 Hattemse M.H.C. MC3 20 12:40 13:45 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes B9 11872 MHC Dalfsen MB1 20 12:55 14:00 uit - KG Zand  info Ja
Jongens A1 18757 MHCHBS JA1 90 11:45 14:15 uit - KG Semi  info Ja
Jongens C3 11902 Hockey Vereniging Zevenaar JC1 75 12:30 14:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes A4 16155 Meppel MA1 30 13:45 15:00 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes B8 11787 Hockey Club Twente MB7 60 13:30 15:15 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes A5 11802 Arnhem MA3 70 13:35 15:30 uit - KG Zand  info Ja
Jongens C1 18723 Groningen JC1 0 14:45 15:45 uit - KG Water  info Ja
Jongens A3 11678 HC Ares JA1 45 15:45 17:15 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes B7 16162 HC Ares MB3 45 16:00 17:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes A6 11719 HC Zwolle MA8 17:10 17:45 uit - KG Water  info Ja

1 november | Funkey kids

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Funkey Kids !Reservering 08:45 Gerson(veld 4)  info Nee

1 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Flamingo's !Reservering 08:45 Mc Donalds(veld 3)  info Nee
Kraanvogels !Reservering 08:45 Ewepo(veld 5)  info Nee
Lepelaars !Reservering 08:45 Ewepo(veld 5)  info Nee
Ooievaars !Reservering 08:45 Mc Donalds(veld 3)  info Nee
Pelikanen !Reservering 08:45 Furness(veld 6)  info Nee
Reigers !Reservering 08:45 Furness(veld 6)  info Nee
Tureluurs !Reservering 08:45 Stern(veld 7)  info Nee
wedstrijdgroep !Reservering 08:45 Stern(veld 7)  info Nee
Meisjes 8E6 10083 De Meeuwen M8E1 09:15 09:45 Gerson(veld 4)  info Ja
Fluiten: Lauren Kerkhof (Meisjes C9) en Carlijn van Beek (Meisjes C9)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes 8E5 10196 Apeldoorn M8E4 09:30 10:00 Ewepo(veld 5)  info Ja
Fluiten: Annabel Bruijnse (Meisjes C13) en Elizabeth Louise Safai (Meisjes C13)
Meisjes E13 10103 Apeldoorn ME2 09:30 10:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Juliette Feldbrugge (Meisjes C9) en Lisa-Anne Klompenhouwer (Meisjes C9)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes F1 9942 DHV MF1 09:30 10:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Jongens 8E4 9687 MHC De Mezen J8E1 09:30 10:00 Ewepo(veld 5)  info Ja
Fluiten: Mathijs Nijenhuis (Jongens C2) en Hugo van den Elst (Jongens C2)
Jongens E6 9605 Meppel JE2 09:30 10:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Oscar Houwer (Jongens C2) en Max Nadort (Jongens C2)
Jongens F1 9912 DHV JF1 09:30 10:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Jongens D4 3360 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JD2 09:45 10:15 Furness(veld 6)  info Ja
Fluiten: Steven Emmink (Jongens B3) en Stef Eikens (Jongens B3)
uw team is ingedeeld voor bardienst s.v.p. hoekvlaggen plaatsen
Jongens D5 3335 Apeldoorn JD3 09:45 10:15 Stern(veld 7)  info Ja
Fluiten: Joshua Herwig (Jongens B3) en Job de Goeij (Jongens B3)
s.v.p. hoekvlaggen plaatsen
Meisjes F3 10056 VHC Twello MF1 10:15 10:45 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Meisjes F4 9941 Apeldoorn MF3 10:15 10:45 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Meisjes E14 10217 HC Zwolle ME16 10:30 11:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Suzanne Alberts (Meisjes C13) en Fleur Beun (Meisjes C13)
G-Hockey !Reservering 11:00 Gerson(veld 4)  info Nee
Jongens E8 10157 HC Zwolle JE7 10:30 11:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Govert Laurens (Jongens C2) en Fedde Pierik (Jongens C2)
Meisjes D9 3367 Epe MD2 11:00 11:30 Ewepo(veld 5)  info Ja
Fluiten: Laurèl von Oerthel (Meisjes B10) en Merle Jenster (Meisjes B10)
Meisjes D11 3256 Kampen MD2 11:15 11:45 Furness(veld 6)  info Ja
Fluiten: Joy Schulte (Meisjes B10) en Fabienne Sijtsma (Meisjes B10)
Meisjes E18 10102 Ommen ME3 11:15 11:45 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Annemijn van Daal (Meisjes C2) en Zara Visscher (Meisjes C2)
Meisjes E9 10218 HCHN ME3 11:15 11:45 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Anna Kuypers (Meisjes C2) en Lente van den Wall Bake (Meisjes C2)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes E12 9990 Nunspeet ME1 11:30 12:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Nathalie Doeve (Meisjes C12) en Bo Verdonk (Meisjes C12)
Meisjes E17 9989 Kampen ME4 11:30 12:00 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Chebeau van der Sluis (Meisjes C12) en Milou Bertram (Meisjes C12)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Jongens 8E1 9688 Arnhem J8E1 11:30 12:00 Gerson(veld 4)  info Ja
Jongens D1 2035 DHV JD1 12:15 12:45 Dommerholt(veld 2)  info Ja
Fluiten: Linda Brunsveld (Dames 8) en Laura Brunsveld (Dames 8)
uw team is ingedeeld voor bardienst
Meisjes D6 3228 Flevoland MD2 12:15 13:00 Ewepo(veld 5)  info Ja
Fluiten: Dian Aitink (Meisjes B3) en Lisanne Timmerman (Meisjes B3)
Meisjes 8D1 9907 HC Epse M8D2 12:45 13:15 Gerson(veld 4)  info Ja
Jongens D2 3221 Doetinchem JD1 12:45 13:15 Mc Donalds(veld 3)  info Ja
Fluiten: Laure Slot (Meisjes B2) en Fleur Holtkamp (Meisjes B2)
s.v.p. hoekvlaggen plaatsen
Meisjes 8D2 10022 Zutphen M8D3 14:00 14:30 Gerson(veld 4)  info Ja
Fluiten: Jet Houweling (Meisjes B3) en Renske Elbrecht (Meisjes B3)
Meisjes 8E7 9966 MHC Dalfsen M8E1 15:15 15:45 Gerson(veld 4)  info Ja
Fluiten: Safien van Dorsten (Meisjes C11) en Anna Freriks (Meisjes C11)
Meisjes 8E1 9986 Apeldoorn M8E1 45 07:45 09:00 uit - KG Water  info Ja
Meisjes 8E4 21504 MHC De Mezen M8E2 45 07:45 09:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes E15 10015 DHV ME4 45 07:45 09:00 uit - KG Water  info Ja
Meisjes E8 10118 MHC De Mezen ME4 45 07:45 09:00 uit - KG Zand  info Ja
  veld 3A  
Jongens F3 10028 HC Epse JF1 40 08:05 09:15 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D7 3259 Hattemse M.H.C. MD3 20 08:40 09:30 uit - KG Water  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes E19 10225 Kampen ME5 30 08:30 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F2 9965 Apeldoorn MF2 45 08:15 09:30 uit - KG Semi  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Jongens 8E3 9670 Kampen J8E1 30 08:30 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Jongens E5 10049 Nunspeet JE1 30 08:30 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Jongens F2 9604 Hattemse M.H.C. JF1 20 08:40 09:30 uit - KG Zand  info Ja
  velddeel A  
Meisjes 8E4 10202 Hockey Vereniging Zevenaar M8E3 75 08:00 09:45 uit - KG Zand  info Nee
  Veld 3CD  
* AFGELAST *
Meisjes D10 9591 MHC De Mezen MD4 45 08:45 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes F5 10194 DHV MF5 45 08:45 10:00 uit - KG Water  info Ja
Jongens 8E2 10037 HC Ares J8E1 45 09:00 10:15 uit - KG Zand  info Ja
Jongens D6 3361 Doetinchem JD2 90 08:30 10:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes D1 2032 Hockey Club Twente MD1 60 09:00 10:45 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes 8E3 10081 HCHN M8E3 30 10:00 11:00 uit - KG Zand  info Ja
  Gewijzigd Tijdstip!!!!!  
Meisjes E10 10120 Meppel ME4 30 10:00 11:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes E16 10217 HC Zwolle ME14 10:30 11:00 uit - KG Zand  info Ja
Jongens E7 10157 HC Zwolle JE8 10:30 11:00 uit - KG Zand  info Ja
Jongens D3 3255 Apeldoorn JD2 45 10:00 11:15 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes 8E2 10092 O.H.C. Bully M8E6 75 09:45 11:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes D2 3325 Doetinchem MD2 90 10:00 12:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes D5 3351 De Meeuwen MD1 45 11:00 12:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes D8 3369 Apeldoorn MD6 45 11:30 12:45 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes D3 3234 Zutphen MD2 60 11:45 13:15 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes 8D3 9601 Meppel M8D3 30 12:30 13:30 uit - KG Zand  info Ja
Hoofdsponsors
Adverteerders
Sponsors